Deelnemers ASV Zomertrainingen 2019

 

ASV 2019 zomer deelnemerslijst trainingen    dd 4-6-2019
 
Maandag land/conditietraining jeugd                  
Trainers: Hannie van Straaten, Jens Salomons, Leon Westenberg
Beers, Luka
Burgh, Daan van der
Haakman, Bas
Ho, Linh
Greef, Alex de
Kaldenbach, Ayla
Kaldenbach, Lara
Kaldenbach, Yasmin
Kooman, Sten
Leeuwen, Jesse van
Meijer, Esmee
Melenhorst, Swen
Nieuwland, Luna
Roodenburg, Vigho
Salomons, Laura
Salomons, Levi
Vinjé, Vera
Vliet, Friso van
Vries, Sanne de
Willigen, Volke van der
Wurff, Mark van der
Maandag land/conditietraining volwassenen
Trainer: Margreet Kamper
Franken, Leonard
Huisman, Frans
Kooman, Miriam
Vollenbroek, Edwin
Dinsdag Inline-skaten 400m baan wedstrijdrijders
Trainer: Maxine Gorter
Bergsma, Jort
Hersi, Quinty
Kaldenbach, Ayla
Kaldenbach, Lara
Kaldenbach, Yasmin
Niessink, Mateo
Nieuwland, Luna
Vinjé, Vera
Vliet, Friso van
Vliet, Rosalie
 
 
Dinsdag Fietstraining vanaf junioren C
Trainer: Hannie van Straaten
Beers, Luka
Berends, Femke
Egbertsen, Tom
Kas, Sylke
Kooman, Sten
Leeuwen, Jesse van
Melenhorst, Swen
Salomons, Laura
Salomons, Levi
Schouten, Maika
Vries, Sanne de
Wurff, Mark van der
 
 
Donderdag Skeeler trainingen schaatsconditie
Trainers: Jens Salomons, Hannie van Straaten
Beers, Luka
Berends, Femke
Evenhuis, Roel
Evenhuis, Stach
Greef, Alex de
Haakman, Bas
Ho, Linh
Leeuwen, Jesse van
Melenhorst, Swen
Roodenburg, Vigho
Willigen, Volke van der
Wurff, Mark van der 
 
 
Vrijdag Inline-skaten 200m baan wedstrijdrijders
Trainer: Maxine Gorter
Bergsma, Jort
Hall, Mimi van
Hall, Moos van
Hersi, Quinty
Kaldenbach, Ayla
Kaldenbach, Lara
Kaldenbach, Yasmin
Niessink, Mateo
Nieuwland, Luna
Vinjé, Vera
 
 
Zaterdag Skeeleren/skaten jeugdschaatser niet wedstrijdrijder
Trainers: Hannie van Straaten, Tom Egbertsen
Anzola, Isabel
Bestenbreur, Nikkie
Boogerd, Lize
Broekman, Luna
Burgh, Bas van der 
Burgh, Daan van der
Dijkstra, Kjeld
Greef, Alex de
Haakman, Bas
Hulzebos, Isarencka
Hulzebos, Isidrian
Paauw, Lyanne
Stegink, Evi
Stegink, Floor
Zanen, Sofia
 
 
Buiten Skeeleren donderdag
Coördinator: Edgar Donkervliet
Baalman, Jan
Ostheimer, Nico
 
 
Buiten skeeleren zondag
Coördinator: Martin Staal
Baalman, Jan
Horst, Charles van der 
Peters, Christien
Peters, Ton
Spaan, Anton
Vervest, Lyna
Vink, Jacques